Materace sprężynowe

Materace sprężynowe – Galeria Szumen – Kielce

Materace sprężynowe polecane są osobom o większej wadze. Doskonale sprawdzą się też dla tych, którzy lubią twardy sen. Konstrukcja materacy sprężynowych gwarantuje solidne wsparcie i właściwą pozycję kręgosłupa. Wygodna pianka zapewni optymalny komfort dla ciała i komfortowy sen. Dobrej jakości materac sprężynowy charakteryzuje się specyficzną budową. Każda ze sprężyn wykonana jest ze stopu o wysokiej elastyczności. Zamknięta jest w oddzielnej kieszeni. Gwarantuje to wysoką jego trwałość na odkształcenia i wygodną pozycję snu. Powierzchnie materaca wykonane są z usztywniających, oddychających materiałów. Odpowiadają one także za komfort snu. Od ciała dzieli je zaledwie cienka warstwa prześcieradła lub pokrowca. Wykorzystane do produkcji materiały zapewniają doskonałą wentylację materaca. Są one lekkie i łatwe w utrzymaniu w czystości. Dzięki swojej konstrukcji, materac sprężynowy wykorzystywany jest powszechnie przy korekcie wad postawy ciała.

Wymiary materacy sprężynowych

Materace sprężynowe dostępne w Galerii Szumen w Kielcach dostępne są w zróżnicowanych szerokościach. Ich długość to najczęściej 200 cm. Pasują do większości łóżek i ram do sypialni. Materace sprężynowe dostępne są w standardowych szerokościach – 80, 100, 120, 140, 160, 180 i 200 cm. Wymiary te mogą się różnić w zależności od wybranego asortymentu.

Twardość materaca sprężynowego

Twardość materacy sprężynowych ocenia się jako wysoką. W ofercie można znaleźć materace bardziej i mniej elastyczne. Wspomagają one korekcję wad postawy. Działają wspierająco w walce z chronicznymi bólami stawów i mięśni. Ułatwiają krążenie i dopływ krwi do kończyn. Materace sprężynowe polecane są osobą o większej wadze. Doskonale sprawdzają się też w roli materaca do łóżka małżeńskiego.

Materace sprężynowe – najlepsza cena w Galerii Szumen w Kielcach!

Cena materacy sprężynowych zależy przede wszystkim od jakości materiałów służących do ich wykonania. Kolejnym czynnikiem są zastosowane technologie. Ma tu znaczenie średnica sprężyn i ilość kieszeni. Istotna jest trwałość i gwarancja komfortu użytkownika. Cena materaca sprężynowego zależy też od jego rozmiaru. Te mniejsze dostępne są już od około 600 złotych. Bez względu na rozmiar i model, każdy z nich charakteryzuje się wysoką jakością wykonania.

Wybierz najlepszy materac sprężynowy w Galerii Szumen – Kielce. Oferujemy darmowe i fachowe doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z naszym Biurem.

Sprawdź u nas:

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-18 z 24 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password