Materace lateksowe

Lateksowe materace piankowe

Materace lateksowe słyną z niezwykłej elastyczności i wysokiego komfortu. Charakteryzują się też znakomitą trwałością. Wspomagają właściwa postawę ciała i są antyalergiczne. Są z tego powodu wysoko cenione przez osoby cierpiące na dolegliwości oddechowe. Materace lateksowe to modele ze średniej i wysokiej półki. Ich wypełnienie stanowi pianka wykonana z naturalnego mleczka kauczukowego i lateksu. Nadaje to im naturalnej sztywności, nawet wobec dużych obciążeń. Materace lateksowe są dzięki temu wyjątkowo trwałe.

Właściwości materaca lateksowego

Ze względu na swoje właściwości materace lateksowe są chętnie wykorzystywane przy schorzeniach ortopedycznych. Zapewniaj one właściwe ułożenie ciała podczas snu. Sztywna pianka przeciwdziała zapadaniu. Utrzymuje kręgosłup w optymalnej dla leżenia pozycji. Materace lateksowe wspomagają też walkę z bólem stawów i kręgosłupa. Przyspiesza też proces regeneracji mięśni, np. po dużej aktywności lub wysiłku.

Antybakteryjny materac lateksowy

Materace lateksowe są antybakteryjne i antygrzybiczne. Stąd duża ich popularność wśród osób chorujących na astmę lub alergie. Wynika to z unikatowego składu pianki wypełniającej oraz odpowiednio dobranego surowca na pokrowiec. Konstrukcja materacy lateksowych utrudnia osiedlanie się w nich roztoczy, bakterii i pyłków. Wspomaga jednocześnie wydajną wentylację. Dzięki temu podczas snu zapewniony jest także wysoki komfort cieplny. Cyrkulacja powietrza wewnątrz materaca lateksowego sprzyja wchłanianiu wilgoci z potu. Zapewnia chłód latem i przyjemne ciepło zimą. Nie pozwoli się przegrzać.

Wymiary - materace lateksowe w ofercie Galerii Szumen – Kielce

Wymiary materacy lateksowych w ofercie Galerii Szumen w Kielcach zapewniają dopasowanie do niemal każdego łóżka. Doskonale wpasują się też w regulowane stelaże. Mogą stanowić samodzielne legowisko. Szerokość materacy lateksowych to wymiary 80, 90, 100, 120, 140, 160 i 180 cm, przy długości 200 cm. Wysokość to około 20 cm, w zależności od modelu i warstw wypełnienia. Wybór odpowiedniego wymiaru zależy od ilości użytkowników. Mniejsze rozmiary przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. Te większe polecane są parom i małżeństwom.

Materace lateksowe – dobre ceny w Kielcach

Cena materaca lateksowego zależy głównie od jego wymiarów. Naturalnym jest, że im większy, tym wyższy będzie koszt zakupu. Jest to jednak wydatek czyniony w kierunku polepszenia jakości snu, odpoczynku i zdrowia. Materace lateksowe wspomagają bowiem walkę z bólami kości i stawów, częstymi skurczami i drętwieniem mięśni. Z uwagi na fakt, że są wyjątkowo trwałe, zakupu takiego dokonuje się raz na kilka lat. Warto tu zainwestować, by wkrótce cieszyć się ogromną wygodą. Cena materacy lateksowych w Galerii Szumen w Kielcach zależy też od jakości i ilości warstw wypełnienia. To one w największym stopniu odpowiadają za finalny komfort naszego snu.

Sprawdź u nas:

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password