Poduszki i kołdry

Kołdry i poduszki do sypialni

Kołdry i poduszki to wyposażenie, którego nie może braknąć w żadnej sypialni. Ich wybór nie jest wbrew pozorom prosty. Muszą spełniać warunki domowników. Bezpośrednio odpowiadają za dobry sen. W przypadku zestawu kołdra i poduszki powinny być dobrane do rozmiaru łóżka w sypialni. Nie są eksponowane, jednak odgrywają dużą rolę w wystroju wnętrz. Odpowiednio dobrane wprowadzą w dobry nastrój i zagwarantują należyty wypoczynek.

Jaki rozmiar kołdry i poduszki do sypialni?

Najpopularniejszy zestaw — kołdra i poduszki produkowany jest w kompletach o wymiarach 140×200, 160×200, 180×200 oraz 200×220 cm. Dostępne są także inne rozmiary, które z pewnością przypadną do gustu osobom o indywidualnych wymaganiach. Najmniejsze z nich przeznaczone są dla dzieci. Większe nadają się zarówno na łóżka jedno, jak i wieloosobowe. Zależne jest to od stopnia komfortu, jaki chcemy uzyskać podczas snu.

Nie bez znaczenia jest też wypełnienie kołder i poduszek do sypialni. W ofercie dostępne są zarówno kołdry i poduszki puchowe, jak i z wypełnieniem antyalergicznym. Każde z nich stanowią doskonałe rozwiązanie na cały rok. Oddychające i naturalne tkaniny zapewniają właściwą wentylację. Pozwalają ogrzać się w chłodzie, ale też nie powodują nadmiernego pocenia się. Latem stanowią doskonałą ochronę przed przeziębieniem. Gwarantują odpowiednią temperaturę podczas snu.

Całoroczne kołdry z poduszkami dostępne są także w rozmiarach dla dzieci. Szeroka gama wzorów z pewnością przypadnie do gustu każdemu. Zestawy kołder i poduszek produkowane są z tkanin łatwych w czyszczeniu i praniu.

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-18 z 45 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password