Szuflady do łożek

Szuflady do łóżek dziecięcych i młodzieżowych

Szuflady do łóżek dziecięcych i młodzieżowych są dodatkowym wyposażeniem. Podczas zakupów często wybierane są bowiem łóżka dziecięce bez szuflady. Z czasem okazuje się jednak, że dodatek ten spełnia funkcję pojemnika na pościel. Służy także przechowaniu zabawek i rzeczy, których dzieci i młodzież nie używają na co dzień. Pozostawiając sprawdzony mebel można dokupić do niego dodatkowe wyposażenie.

Jakie wybrać szuflady do łóżek dla dzieci i młodzieży?

Wymiar szuflad do łóżka zależny jest od wielkości samego mebla. Powinny one swobodnie chować się w jego obrys. Nie będą wtedy zajmowały przestrzeni w pokoju dziecka. Najczęściej spotykane łóżka dziecięce, do których potrzebna jest szuflada, mają 160×80, 180×90 i 90×200 cm. Oferta przewiduje te oraz inne rozmiary. Dostępne są także wzory zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Szeroka gama obejmuje też szuflady do łóżek dziecięcych i młodzieżowych z prowadnicami i bez. Bogata gama kolorystyczna pozwoli dopasować ten funkcjonalny dodatek do każdego niemal mebla. Doskonale skomponuje się to z wystrojem wnętrza pokoju i zakupionymi wcześniej meblami.

Możliwość dokupienia samych szuflad do łóżek dziecięcych i młodzieżowych jest wygodna. Dobór odpowiedniego koloru i rozmiaru rozwiąże zaistniały problem. Nie ma bowiem potrzeby zmiany całego mebla. To ważne w sytuacji, gdy łózko jest elementem kompletu stanowiącego wystrój wnętrza. Oferta szuflad do łóżek młodzieżowych i dla dzieci pozwala zatem zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wróć na stronę główną

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password