Stelaże

Stelaż pod materac do łóżka dziecięcego i młodzieżowego

Stelaż pod materac do łóżka dziecięcego powinien być wytrzymały i wygodny. Odpowiada bowiem za zdrowy sen pociech. Jest też narażony na większe niż zwykle obciążenie. Samo łóżko stanowi bowiem miejsce nie tylko do snu, ale i zabaw najmłodszych. Podobnie jest ze stelażem do łóżek młodzieżowych. Mimo iż w miarę rośnięcia latorośli łóżko staje się mniej użytkowane podczas zabaw, wciąż konieczna jest jego wygoda. Nawet najlepszy materac nie spełni swojej funkcji, jeśli stelaż pod nim będzie źle dobrany lub niewygodny. To rzutować będzie nie tylko na dobry sen, ale też i kondycję śpiącego dziecka.

Jaki stelaż jest najlepszy do łóżka dziecięcego i młodzieżowego?

Stelaż do łóżka powinien być wygodny i wytrzymały. Prócz zapewnienia optymalnego komfortu snu odpowiada też za prawidłową wentylację materaca. Najprostsze wykonywane są z drewna klejonego i profilowanego. Są one elastyczne i posiadają odpowiednią ilość listew. Wytrzymują nacisk rzędu 100 kg, dzięki czemu śpiące dziecko ma zapewnioną wygodę i bezpieczeństwo. Wśród wielu popularnych rozmiarów najczęściej wybieranym jest stelaż do łóżka dziecięcego 80×160. W ofercie znajdują się także inne, o zróżnicowanych wymiarach.

Składany stelaż pod materac do łóżka

To rozwiązanie doskonale sprawdza się podczas pobytu gości. Składany stelaż pod materac może zastąpić łóżko młodzieżowe lub dziecięce. Jest łatwe w przechowaniu i zapewnia wysoki komfort snu. Szeroka gama tych produktów z pewnością zaspokoi oczekiwania jakościowe, jak i pożadany ich wymiar.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Wróć na stronę główną

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password