Materace nawierzchniowe

Najlepsze materace nawierzchniowe

Materace nawierzchniowe mają specyficzną funkcję. Służą zazwyczaj jako nakładka na łóżko lub materac właściwy. Ułatwia to jego grubość, która nie przekracza zazwyczaj kilku centymetrów. Materac nawierzchniowy do doskonałe rozwiązanie w przypadku korzystania z wynajętych pokoi i mieszkań. By swobodnie korzystać ze stojącego tam łóżka wystarczy położyć na nim swoje prywatne posłanie. Nie tylko wyrówna powierzchnię, ale też ją usztywni. Znajdują swoje zastosowanie na wersalkach i składanych sofach. Ulga dla ciała jest odczuwalna niemal natychmiast. Odpowiednio dobrany pod kątem twardości materac nawierzchniowy pozwoli wyspać się niemal w każdych warunkach. Jest to dodatkowo bardzo higieniczne rozwiązanie. Uniemożliwia kontakt starego posłania ze skórą. Dodatkowo materac nawierzchniowy łatwo jest utrzymać w czystości.

Materace nawierzchniowe – najpopularniejsze wymiary

Wymiary materacy nawierzchniowych ułatwiają ich dopasowanie do warunków. Są standaryzowane. Lekkie i wytrzymałe zajmują niewielką przestrzeń. Najpopularniejsze wymiary materacy nawierzchniowych to 80, 90, 100 120, 140, 160 i 180 cm. Bez problemu wyśpią się na nim 2 osoby. Ich grubość to najczęściej 4-6 cm. Lekka konstrukcja pozwala na jego dowolne przestawianie. Grubość umożliwia oparcie o ścianę lub wyższy mebel. Przechowanie nieużywanego materaca nawierzchniowego nie przysparza więc problemów.

Zalety i wady materacy nawierzchniowych

Materac nawierzchniowy jest doskonałym rozwiązaniem w sytuacji, gdzie nie możemy samodzielnie decydować o komforcie snu. Nie należy do grupy najwygodniejszych. Z powodzeniem jednak posłuży jako nakładka na starą wersalkę, czy wysłużoną sofę. Sprawdzi się także podczas kilkudniowej potrzeby spania na ziemi, np. podczas wycieczek. Odizoluje on ciało od powierzchni i zapewni znacznie większy komfort odpoczynku. Materac nawierzchniowy może też posłużyć jako dodatkowe wzmocnienie materacy dwuosobowych. Jest łatwy w konserwacji i utrzymaniu w czystości. Można je zwijać bez obawy o zniszczenie.

Materac nawierzchniowy – cena w Galerii Szumen – Kielce

Cena materacy nawierzchniowych dostępnych w Galerii Szumen w Kielcach zależy głównie od ich wielkości. Mniejsze znaczenia ma tu jakość wykonania i zastosowany materiał. Posiadają antyalergiczne pokrowce, które w prosty sposób można zdjąć do prania. Po wyschnięciu z łatwością można założyć je z powrotem. Wybierz najlepszy materac nawierzchniowy w Galerii Szumen – Kielce. Oferujemy darmowe i fachowe doradztwo w zakresie sprzedawanego asortymentu. Jeśli masz pytania – skontaktuj się z naszym Biurem.

Sprawdź u nas:

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password