Materace hybrydowe

Megawygodne materace hybrydowe

Materac hybrydowy jest najnowocześniejszym rozwiązaniem w tej branży. Łączy on w sobie najlepsze walory materacy sprężynowych i piankowych. Zastosowanie obu technologii jednocześnie gwarantuje wysoki komfort odpoczynku i snu. Zapewnia też wysoką dbałość o zdrowie i profilaktykę w wadach postawy ciała. W materacach hybrydowych stosowane są różne konfiguracje wypełnień. Zależne jest to od funkcjonalności i oczekiwań wobec wygodnego podłoża do snu. Użyte przy ich produkcji materiały i komponenty są sprawdzone pod kątem antyalergicznym. Materacy hybrydowe wykonano z wysokiej jakości surowców, co gwarantuje wysoką ich trwałość. Oznacza to także niską podatność na trwałe odkształcenia.

Materace hybrydowe – jakie wymiary najlepsze?

Wymiary materacy hybrydowych zależne są głównie od ramy łóżka. Są one standaryzowane. Oznacza to, że z łatwością można dobrać materac hybrydowy do każdej sypialni. W galerii Szumen – Kielce – dostępne są zarówno w wersji jednoosobowej i małżeńskiej. Te większe nie uginają się pod dużym ciężarem. Ważne jest jednak dopasowanie materaca hybrydowego do potrzeb własnego komfortu. Ich długość to 200 cm. Wysokość zależna jest od rodzajów i ilości warstw. To one w największym stopniu odpowiadają za maksymalny komfort. Szerokość materaca hybrydowego to wymiary 80, 90, 100, 120, 140, 160 oraz 180 cm. Pasują do większości jedno i dwuosobowych łóżek. Mogą też stanowić samodzielne posłanie.

Wyjątkowy komfort snu na materacu hybrydowym

Wysoki komfort snu na materacu hybrydowym jest gwarantowany. Jego budowa i użyte do wykonania surowce zapewniają trwałość i wygodę. Także w użytkowaniu. Są łatwe w czyszczeniu, antyalergiczny pokrowiec można zaś prać w pralce. Materac hybrydowy łączy sztywność sprężyn z łagodnym dopasowaniem się pianki. Tworzą one wygodną poduszkę podtrzymując kręgosłup i pozwalając odpocząć mięśniom. Sen na materacu hybrydowym jest wyjątkowo dobry.

Dla kogo najlepszy materac hybrydowy?

Materac hybrydowy to doskonałe rozwiązanie dla osób starszych i młodszych. Jednym zapewni wysoki komfort snu i należyty odpoczynek ciała. Innym umili okres rehabilitacji po zabiegu lub chorobę. Materac hybrydowy to także idealne rozwiązanie dla osób aktywnych. Szkielet i mięśnie odpoczywają na nim znakomicie po każdym treningu i większym wysiłku. Pozwala szybko zregenerować się mięśniom i pozbyć się uporczywego bólu stawów.

Materace Hybrydowe w Galerii Szumen w Kielcach – ceny

Cena materaca hybrydowego nie jest niska. Wynika to głównie z wysokiej jakości użytych do produkcji materiałów. Nie bez znaczenia są tu nowe technologie. Wygodne pianki są drogimi w produkcji półproduktami. Sprężyny umieszczane w oddzielnych komorach są zaś wyjątkowo czasochłonne w produkcji. Należy jednak pamiętać, że to najnowsze rozwiązania. Materace hybrydowe gwarantują wysoki komfort snu i doskonały odpoczynek. Zarówno dla młodych, jak i starszych wiekiem.

Sprawdź u nas:

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password