Stelaże

Dobry stelaż pod materac do łóżka — jaki wybrać?

Jak wybrać odpowiedni i dobry stelaż pod materac do łóżka? Wszystko zależy od komfortu, jakiego oczekujemy w sypialni. Najważniejszym kryterium wyboru są jednak wymiary. Dopiero kolejnym — wygoda i funkcjonalność. Najmniejsze rozmiary stelaża pod materac do łóżka to wymiary 90×200, 120×200 oraz 140×200. Pasują idealnie do większości łóżek dziecięcych i młodzieżowych. Często spotkać je można także w mniejszych sypialniach. Są wygodne, lekkie, z brzozowego, bukowego lub sosnowego drewna. Dostępne są także regulowane stelaże pod materac do łóżka. Zapewniają dodatkowy komfort podczas odpoczynku i snu.

Jaki stelaż regulowany do łóżka od wymiaru 160×200?

Do większych łóżek dedykowane są pojedyncze lub podwójne stelaże. Ich wytrzymałość ma bowiem ogromne znaczenie dla komfortu snu. Stelaż pod materac do łóżka, zwłaszcza regulowany, o wymiarach 160×200, 180×200 oraz 200×200 musi być wytrzymały. Trzeba przyjąć, że na łóżku może jednorazowo siedzieć kilka osób. Warto zwrócić jeszcze uwagę na rodzaj ulubionego materaca. Nie każdy stelaż pasuje do materaca piankowego lub kieszeniowego.

Od dobrego stelaża pod materac do łóżka zależy przede wszystkim komfort snu i odpoczynku. Wersje regulowane mogą wspomóc rehabilitację narządów ruchu. Dodatkowo pozwala oddychać materacowi, zapewniając mu odpowiednią wentylację. Wskaż odpowiedni rozmiar i dobierz najlepszy dla siebie stelaż do materaca. Już wkrótce będziesz cieszyć się komfortem i wygodą.

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-18 z 33 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password