Materace dla dzieci i młodzieży

Materace dla dzieci i młodzieży

Materace dla dzieci i młodzieży charakteryzują się rozmiarem. Nieco inny skład może mieć też wypełnienie i materiał z którego wykonano pokrowiec. Wobec materacy dziecięcych w ofercie Galerii Szumen w Kielcach stawiamy duże wymagania jakościowe. Bowiem już od wczesnych lat materac dziecięcy pełni nieocenioną rolę. Stanowi bezpieczne miejsce do snu. Jest także wygodą dla mam. Pokrowce są łatwe w utrzymaniu czystości. To ważne, zwłaszcza przy najmniejszych pociechach. Z wiekiem dziecka rośnie długość i szerokość jego łóżka. Po kilkunastu latach konieczny jest jednoosobowy materac młodzieżowy. Tu jakość także ma znaczenie. Właściwie dopasowanie chroni przed wadami postawy i pomoże zachować prawidłową postawę ciała. Ważna jest też twardość materaca młodzieżowego i jego rodzaj.

Materace dla małych dzieci – najwygodniejsze wymiary

Materace dla dzieci to niezwykłe ułatwienie dla mam. I perfekcyjne warunki zapewnione dziecku. Już od pierwszych dni jego życia. Małe materace dziecięce dostępne są w wymiarach 120x60 cm, większe zaś 140x70 cm. Dla nieco większych dzieci optymalnym rozmiarem materaca jest wymiar 80x160 cm.

Materac dla dzieci w wieku szkolnym – najlepsze wymiary

Materac dla dzieci w wieku szkolnym powinien być dopasowany do wieku, wzrostu i wagi. To okres, gdy ciało zaczyna się gwałtownie rozwijać. Stąd istotna jest dbałość o właściwą postawę i rozwój kości. Najpopularniejsze wymiary materacy dla dzieci to szerokość 80, 90, 100, 120, 140 cm, przy długości 200 cm. To standardowe rozmiary ram dziecięcych łóżek. Materace dla dzieci w wieku szkolnym produkowane są z wytrzymałych pianek o różnej gęstości. Zapewniają nie tylko komfort snu, ale i dużą trwałość.

Materace młodzieżowe – wymiary na każde łóżko

W miarę rośnięcia, dzieci przybierają na wadze. Nic dziwnego. Proces ten zależy od rozwoju w etapie dorastania. To podstawowy powód, dla którego warto co pewien czas zmieniać dziecku łóżko. Materace młodzieżowe mają najczęściej wymiary 200 cm długości i 100, 120, 140, a nawet 160 cm szerokości. Młodzież lubi bowiem przestrzeń na łóżku. To miejsce snu, odpoczynku, ale także nauki. Powinno być więc wyjątkowo wygodne. Gwarantują to wysokiej jakości młodzieżowe materace piankowe i sprężynowe w Galerii Szumen – Kielce.

Materace dziecięce i młodzieżowe – dobre ceny w Galerii Szumen – Kielce

Cena materacy dziecięcych i młodzieżowych w sklepie online Galerii Szumen zależy przede wszystkim od przeznaczenia, rozmiaru i wypełnienia. Najtańsze są materace dla małych dzieci i niemowląt. Mają niewielkie rozmiary. Wykonano je z antyalergicznych materiałów i wypełnień. Cena rośnie wraz z wymiarami materacy dziecięcych i młodzieżowych. Warto jednak pamiętać, że modele dostępne w ofercie gwarantują 100% zadowolenia i komfortu.

Sprawdź u nas:

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password