Materac Makarena

2 379,00 zł
Brutto
Pokrowiec
Merced
Merced
 
Merced
 
Elips
Elips
 
Elips
 
Szerokość
 
80 cm
 
 
90 cm
 
 
100 cm
 
 
120 cm
 
 
140 cm
 
 
160 cm
 
 
180 cm
 
Pokrowiec
Szerokość
Ilość
Termin realizacji: ok. 6 - 8 tyg. od potwierdzenia zamówienia

Makarena to materac o właściwościach przeciwodleżynowych, w którym wykorzystaliśmy innowacyjne sprężyny typu Multipocket. Każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszonce i reaguje indywidualnie na ciężar Twojego ciała, zapewniając solidne wsparcie. Zastosowano sprężyny o różnym stopniu twardości, które tworzą 7 stref odpowiadających potrzebom poszczególnych partii ciała. Konstrukcję materaca wzbogacono o lateks – naturalny surowiec pochodzenia drzewnego, który ogranicza rozwój złej mikroflory bakteryjnej. W konstrukcji Makareny wykorzystano również piankę Visco dopasowującą się do kształtu ciała i zmniejszającą napięcie mięśni. Pralny pokrowiec wykonany z przyjemnej w dotyku dzianiny gwarantuje zachowanie higieny. Dzięki swoim właściwościom Makarena uzyskał status produktu medycznego.

Wkład 7-strefowa sprężyna Multipocket, po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4,5 cm, po drugiej stronie pianka Visco o wys. 4,5 cm.

Materac dostępny w dwóch pokrowcach.
Elips – wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Dopasowuje się do ułożenia ciała. Można prać w 60 stopniach.
Merced – pokrowiec z dodatkiem lycry, co zapewnia wysoką elastyczność. Miły i jedwabisty w dotyku. Można prać w 60 stopniach.

Powiązane produkty

(Inne produkty w tej samej kategorii: 16)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password