Materac Breakdance

979,00 zł
Brutto
Materace piankowe
Pokrowiec
Young
Young
 
Young
 
Szerokość
 
80 cm
 
 
90 cm
 
 
100 cm
 
 
120 cm
 
 
140 cm
 
 
160 cm
 
Pokrowiec
Szerokość
Ilość
Termin realizacji: ok. 6 - 8 tyg. od potwierdzenia zamówienia

Breakdance to materac rekomendowany nastolatkom w wieku szkolnym. Stabilny wkład wykonano z dwóch wysoce elastycznych pianek Flexifoam o różnej twardości.  Dlatego jeśli chcesz zapewnić dziecku mocniejsze i nieco twardsze wsparcie, wystarczy odwrócić materac na drugą stronę. Odpowiednie cięcie i profilowanie pianek  gwarantuje bardzo dobrą wentylację, co wpływa pozytywnie na trwałość i zachowanie wszystkich cech użytkowych materaca.

Wkład: dwie profilowane pianki Flexifoam o wys. 8 cm każda, jedna twardsza (kolor pomarańczowy), druga bardziej miękka (kolor biały)

Pokrowiec Young z młodzieżowym wzorem wykonany z wysokiej jakości materiału o podwyższonej odporności na ścieranie znakomicie komponuje się z sypialnią każdego nastolatka. Breakdance zapewnia relaks i efektywny odpoczynek po dniu pełnym wrażeń. Poranny budzik nie będzie już problemem.

Istnieje możliwość zamówienia krótszego materaca niż 200 cm, wyłącznie w szerokościach 80 i 90 (80x180, 80x190, 90x180, 90x190) - w takim wypadku prosimy zaznaczyć to w uwagach do zamówienia.

Powiązane produkty

(Inne produkty w tej samej kategorii: 16)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password